Skontaktuj się z nami: +48 728335265

TV Naziemna i Satelitarna

Instalacje antenowe: Montaż, Ustawianie – Częstochowa

Telewizja satelitarna od wielu lat jest głównym źródłem programów telewizyjnych, a do jej odbioru przeznaczony jest zakres SHF od 3 do 30 GHz. Nasza firma Elkar oferuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji antenowej telewizji naziemnej i satelitarnej. Mamy odpowiedni sprzęt do dokładnego ustawiania anten oraz wszelkie elementy decydujące o poprawnym odbiorze sygnału. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że wystąpi awaria podczas połączenia. Poprawne ustawienie anteny satelitarnej wymaga dużej dokładności ze względu na jej kierunkowość, wiąże się to z odpowiednio ustawionym kątem wzniesienia, ale tym wszystkim zajmują się nasi doświadczeni fachowcy.

Oferujemy takie usługi jak:

  • kompleksowe instalacje antenowe,
  • ustawianie anten telewizji naziemnej i satelitarnej,
  • modernizowanie/wymiana istniejących instalacji,
  • rozbudowę o dowolne urządzenia do odbioru sygnału.

Niezależnie od wykonywanych przez nas usług, do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie – od zwykłego ustawienia anteny po montaż całej instalacji TV. Usługa zostanie wykonana poprawnie i bardzo estetycznie, co zapewni jej bezawaryjną pracę przez długie lata.

Na życzenie Klienta instalacje mogą zostać wzbogacone o multiswitch’e (urządzenia do dystrybucji sygnału TV naziemnej i satelitarnej), dzięki którym jednocześnie można podłączyć sygnał z anteny oraz podgląd z kamer analogowych, a to wszystko bez dodatkowego przepinania kabli. Wygoda i oszczędność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu z nami.